Tatry Zachodnie

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Tatry Zachodnie

Post autor: hycek »

Cel osiągnięty,najwyższy szczyt Tatr Zachodnich Starorobociański Wierch i po drodze kilka innych sporych pagórków,spacer szczytami 13,5h z Doliny Kościeliskiej do Doliny Chochołowskiej przez część Polską i Słowacką.Razem około 40km.Polecam.



początek bajkowy
Obrazek


cel w oddali

Obrazek

Obrazek

Obrazek


zgubiliśmy drogę i trzeba było pana Świstaka zapytać,wyjaśniłł z ochotą którędy dalej

Obrazek


następnie żarty się skończyły (dobrze że mamy super kondycję ;-) )


Obrazek

Obrazek

i w końcu nadszedł ten moment kiedy wszystko zostało w dole
Obrazek

zmęczeni ale szczęśliwi ''poklepaliśmy''słupek

Obrazek





ps.całość zrobiona z pełnym wyposażeniem - śpiwory,kuchenki,materace,jedzenie itp.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 21:55 przez hycek, łącznie zmieniany 2 razy.
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

No i pięknie.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1089
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Re: Tatry Zachodnie

Post autor: soohy »

hycek pisze:Cel osiągnięty,najwyższy szczyt Tatr Zachodnich Starobociański Wierch i po drodze kilka innych sporych pagórków,spacer szczytami 13,5h z Doliny Kościeliskiej do Doliny Chochołowskiej przez część Polską i Słowacką.Razem 40km.Polecam.
W pierwszym zdaniu jest błąd, mianowicie Starorobociański Wierch.
Jaka konkretnie trasa, bo coś mi się dystans nie zgadza. Z Kir przez Ornak, dalej na Starorobociański, Jarząbczy Wierch, Wołowiec, Rakoń, Grześ dalej Chochołowską aż do Parkingu jest 32 km.

Ja jakoś za półtorej tygodnia jadę, ale w Wysokie.
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

soohy pisze:
hycek pisze:Cel osiągnięty,najwyższy szczyt Tatr Zachodnich Starobociański Wierch i po drodze kilka innych sporych pagórków,spacer szczytami 13,5h z Doliny Kościeliskiej do Doliny Chochołowskiej przez część Polską i Słowacką.Razem około 40km.Polecam.

W pierwszym zdaniu jest błąd, mianowicie Starorobociański Wierch.
Jaka konkretnie trasa, bo coś mi się dystans nie zgadza. Z Kir przez Ornak, dalej na Starorobociański, Jarząbczy Wierch, Wołowiec, Rakoń, Grześ dalej Chochołowską aż do Parkingu jest 32 km.


Oczywiście,automatyczne podpowiadacze klawiatury google są takie, poprawione i dzięki za pomoc.

Pominołeś przynajmniej 2 pagórki Polskie nad Chochołowską np: Trzydniowiański Wierch i rezerwat Czubik (byliśmy też po wodę zielonym szlakiem nad wodospad piękny tak na marginesie).Jeszcze kawałek na Słowacji np:Bystra. W sumie nie chciało mi się liczyć wszystkich zakrętów i asfaltu za polaną do wsi Biały Potok (bo polując na taksówkę 2km na dole jeszcze zrobiliśmy - jakiś odpust był i masakra z transportem wszystko full)
ale dzięki faktycznie było z 45km,zmieniam na około.


Ja jakoś za półtorej tygodnia jadę, ale w Wysokie. - super ,sprawdź pogodę 3 razy i dużo,wody i ciuchów ciepłych weź (spotkaliśmy kilku ultralajtowców z sinymi ustami jak właśnie pogoda się zmieniła na 7st i grad)w tym gościa co topił brudny śnieg. Powodzenia i bezpiecznych powrotów.
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1089
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Dlatego pytałem o trasę, bo nie pomyślałem o odbijaniu np. na Bystra. Bardzo dobry dystans.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”