Wykrywacz metali

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Wykrywacz metali

Post autor: Kopek »

Rozglądam się za wykrywaczem głównie dla młodego. Nie znam się na pracy z tym urządzeniem ale jak ze wszystkim stawiam na prostote, bez awaryjność i kryterium jakości do ceny. Nie chcę produktu z najniższej półki ale kasy na kosmiczne sprzęty też nie posiadam. Coś co pozwoli się dobrze bawić i da poczucie przygody a nie osuszy portfela. Taka mora wśród wykrywaczy. Doradzicie coś?
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Parthagas, dziękuję, zaryzykuję.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Skoro tak, to rodzina Rutus - dobre polskie wykrywacze z normalnym serwisem, starsze używki też się dobrze sprawują. Garrett od 250 wzwyż też się nada.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
mar_kow
Posty: 140
Rejestracja: 16 cze 2014, 20:45
Lokalizacja: Mazury
Płeć:

Post autor: mar_kow »

Mam Rutusa Alter 71. Z powodzeniem mogę go polecić choć cena dość wysoka. A nowelizacji Ustawy radziłbym nie bagatelizować zwłaszcza tym którym wyrok może być powodem zwolnienia z pracy. Pochwalenie się na Forum łuską z niezbitą spłonką może być powodem "nalotu". Fora są monitorowane...
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Ok. A jak przejde po plarzy na jesień to taż się ktoś przyczepi? Równierz tuch nad jeziorami i rzekami. Przecierz to nie są yereny dziedzictwa kultury itd. Co do tego ma konserwato
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
mar_kow
Posty: 140
Rejestracja: 16 cze 2014, 20:45
Lokalizacja: Mazury
Płeć:

Post autor: mar_kow »

Kopek pisze:Ok. A jak przejde po plarzy na jesień to taż się ktoś przyczepi? Równierz tuch nad jeziorami i rzekami. Przecierz to nie są yereny dziedzictwa kultury itd. Co do tego ma konserwato
Niestety ale rozpoczęła się nagonka na poszukiwaczy nawet po zwykłych plażach. Policja, straż leśna, żandarmeria po zmianach w przepisach jest świadoma sukcesu jak złapie delikwenta który szuka nawet monet na plaży. Nawet do niedawna jak rolnik zadzwonił że ktoś czegoś szuka na łące wykrywaczem to policja interweniowała i kończyło się co najmniej mandatem. Przy paru interwencjach zdarzały się przeszukania posesji z nakazem... Za łuskę z całą spłonką gość dostał zawiasy...
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Do przestępców typu"małolat z ziołem", dojdzie jeszcze "grzybiarz dywersant", "grabieżca spuścizny narodowej", a i przeklęty leśny cyklista. Za kilkanaście/dziesiąt lat można będzie uzyskać status turysty/grzybiarza/poszukiwacza wyklętego i domagać się odpowiednich gratyfikacji.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Zapomniałem w jakim kraju żyje.

To w takim razie, w którym momęcie mogę zostać zatrzymany? Za posiadanie wykrywacza? Za jego urzywanie? Czy dopiero gdy zaczynam kopać? Czy jak wykopię coś czego nie wolno mi posiadać? Czy jak to coś zabiorę do domu?

W załorzeniu mam,że moje moje znalazki oddam do regionalnego muzeum.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Kopek pisze: W załorzeniu mam,że moje moje znalazki oddam do regionalnego muzeum.
kitów nie wciskaj. Nikt nie oddaje, chyba że bezwartościowe ;)
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Kopek pisze:moje znalazki oddam do regionalnego muzeum
Jak zdążysz! Od dłuższego czasu już zrezygnowałem z łażenia z wykrywką, trzymam ją "na czarną godzinę" (czasami ktoś ze znajomych zgubi klucze od domu, auta, pierścionek i mnie woła). Pewnie wkrótce ceny sprzętu spadną ze względu na brak popytu i będziesz przebierał jak w ulęgałkach.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Już zaczynają spadać, dzisiaj doręczałem 2 wykrywki i obydwaj klienci mówili że kupili tylko i wyłącznie z powodu spadku ceny o prawie 30%

Tak więc Kopku poczekaj jeszcze 1-2 miesiące :mrgreen:
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
ODPOWIEDZ