Jak przepędzić 'bagno' z butów?

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Jedna uwaga - po potraktowaniu butów formaliną trzeba pamiętać że pozostanie ona w bucie dość długo, nie da się tego wywietrzyć w kilka dni i siłą rzeczy będzie ona oddziaływała na skórę stóp. Nie miałem czasu czekać i po kilu dniach wskoczyłem w te buty, przez kilka dni pochodziłem od świtu do zmierzchu ...a stopy zaczęły wyglądać jakby je coś wysuszyło. Jeśli ktoś ma bardziej wrażliwą skórę to może narobić sobie kłopotu. Jeśli można to lepiej zaczekać aż z butów zniknie zapach formaliny.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Sikor
Posty: 209
Rejestracja: 29 wrz 2014, 07:38
Lokalizacja: Radom
Płeć:

Post autor: Sikor »

Jeśli można to lepiej zaczekać aż z butów zniknie zapach formaliny.
Czy już nie czuć z butów zapachu stopy zarobionego faceta? :-)
Krótko i na temat.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Niestety tak się porobiło że od końcówki września nie miałem okazji wskoczyć w buty i połazić po krzakach. Nie wiem w jakim stanie na chwilę obecną są buciory. Mam nadzieję że w najbliższym czasie sprawdzę - zdechło 'bagno' czy też nie.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ