Kurtka Alpha Explorer i Militaria.pl - recka kombo

Dział z recenzjami sprzętu, sprawozdaniami z testów itp.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kapitan Apteka
Posty: 196
Rejestracja: 09 sty 2013, 19:26
Lokalizacja: Tychy/Kielce
Tytuł użytkownika: kundelbury
Płeć:

Kurtka Alpha Explorer i Militaria.pl - recka kombo

Post autor: Kapitan Apteka »

Witam

Recenzja będzie podwójna. Zatem, zakupiłem w Militaria.pl w Katowicach parkę EXPLORER ALPHA INDUSTIRES. Kurtka jest obłędna, ciepła, przemyślana, dobrze skrojona. W sumie najlepsza zimówka jaką miałem. Niestety, (co do ch...?), po kilku dniach zaczęły tu i ówdzie wyłazić nitki, oddałem ją więc do sklepu i zabrałem nową. Super, zawsze chciałem taka kurtkę. Ale po kilku dniach - nie wierzę, w kurtce za 8 stów odpadają guziki, wyłażą nitki. Wrrrrr. Kurtka znów do zwrotu, po kilku dniach info - że cała partia jest tak ciulato szyta, więc możliwy jest jedynie zwrot miedzi. Padaka, berza, kielnia, sznur i tory. Po raz pierwszy spotkałem się z taka lipą w wykonaniu Alphy, której kilka ciuchów znosiłem i zawsze były świetnej jakości. Do wiosny zostałem ze znoszoną M65 :evil:

Odnośnie sklepu Miliotaria.pl w Katowicach - bardzo rzeczowa i pomocna obsługa, mimo, że posiałem paragon, mimo, że nie mogłem dojechać i działałem przez telefon - pomogli na tyle, że cała sprawa trwała jedynie kilka dni.

Podsumowując:

- Alpha z tą kurtką przyszorowała dno jakości, lipa, wstyd i obraz legendy ze spuszczonymi gaciami. Uważać przy zakupach, bo szyją ciuchy bóg wie gdzie. Jestem cholernie zawiedziony. Alpho ogarnij się.

- Militaria.pl w Katowicach - polecam, chłopaki znają się na rzeczy i wiedzą po co tam są. Polecam.

Pięknie pozdrawiam

KA
„Maszerować to prześcignąć własny cień. To móc wyprzedzić samego siebie, pozdrawiając się uprzejmie."

https://plus.google.com/photos/10564546 ... qIusitLKOQ
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Alpha przeniosła szwalnię ponoć do Chin, jakość spadła drastycznie. Podobnie miałem z Martensami wykonanymi w Chinach - skóra - tektura - w sam raz na trupięgi, ale nie do chodzenia, zwłaszcza w terenie. Chyba lepiej kupić produkt typowo chiński, niektóre prezentują się zacnie lub polować na kontrakty w szmateksach.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
ODPOWIEDZ