[S] Porządki z okazji przeprowadzki

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

[S] Porządki z okazji przeprowadzki

Post autor: hejtyniety »

Jako, że w najbliższym czasie będę zmieniał lokum wymusza to na mnie trochę porządków ogólnodomowych na bazarek lecą co ciekawsze rzeczy. Natomiast to nie wszystko z czego będę musiał zrezygnować, więc jak szukasz rzeczy bardziej domowych (np. lampy, grzejniki, piece na paliwo stałe) to pisz i pewnie coś się znajdzie.

Wraz z zaawansowaniem pakowania wątek będę powiększał o kolejne posty, więc warto scrollować do samego końca ;-)

Najchętniej odbiór osobisty, ale nie ma też problemów z wysyłką.


Łańcuchy śniegowe produkcji włoskiej. Ostatnia szansa na uratowanie dupy w większym śniegu. Nie używane, zanim się przydały zmieniłem auto na takie co się raczej nie kopie, a ma zdecydowanie większe koła. 50zł
Obrazek
Obrazek




Kalosze robocze Princetown rozmiar 43. Porządny kawał roboczego buta, wszelkie możliwe wzmocnienia że stalkapą włącznie. Podeszwa antystatyczna, więc nie ma tendencji do przyklejania się błota. System przeciwwstrzasowy. Generalnie bardzo wygodne. Niestety przed 30stka zdążyła mi urosnąć noga i na mnie już ciasnawe. 80zl
Obrazek
Obrazek

Coś z zupełnie innej beczki: znany i lubiany garłacz CP produkcji Ardesa w kalibrze .54 możecie go kojarzyć z filmów na Youtube. Dobry kompan do demolki. 1600zl
Obrazek
Obrazek
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
ODPOWIEDZ