[pożyczę/wymienię się] porządny namiot 3-os na sierpień

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Pratschman
Posty: 214
Rejestracja: 01 gru 2009, 13:31
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Płeć:

[pożyczę/wymienię się] porządny namiot 3-os na sierpień

Post autor: Pratschman »

Witajcie,
Taka sytuacja. Jedziemy 9-19 sierpnia do Norwegii - nie pierwszy raz ;-) Tym razem park narodowy Rondane. Jedna różnica jedziemy we trójkę! Poza mną i żoną jedzie też jej siostra - chcemy ją zarazić pasją dzikich wyjazdów :-)

Niestety, mam tylko Vaude Hogan 2 - baardzo porządny namiot, ale niestety za mały na 3 osoby. Mogę oddać namiot dziewczynom a sam spać pod plandeką, ale w wietrznych, bezleśnych górach nie uśmiecha mi się to. W związku z tym mam pytanko - czy ktoś zechciałby pożyczyć mi swój namiot 3 - osobowy - oczywiście taki, który wytrzyma silny wiatr? W zamian oddam w zastaw mój namiocik, można używać do woli :-) no i dołożę jakąś fajną wodę ognistą czy co kto lubi :-)

Region nie ma dla mnie znaczenia, zapłacę za kuriera lub jeśli będzie to możliwe, to pojadę osobiście. Namiotami możemy się wymienić już od 1.08.
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

campus vail3 może być? dość duża krowa po spakowaniu, ale wygodny przedsionek i prostota rozkładania rekompensują to szybko.
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
ODPOWIEDZ