30 dni poza domem.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

soohy, ale nie wspomniałeś, że przeszedłeś tyle kilometrów a tylko w Sosnowcu do obiadu pogrywała Ci orkiestra. I to kawałki patriotyczne. W końcu był to 11 listopada.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

wolfshadow pisze:soohy, ale nie wspomniałeś, że przeszedłeś tyle kilometrów a tylko w Sosnowcu do obiadu pogrywała Ci orkiestra. I to kawałki patriotyczne. W końcu był to 11 listopada.
Jak to? Napisałem o tym na blogu :arrow: :568: :568:
soohy pisze:Zaczęła dogrywać nam muzyka z racji pobliskiego marszu z okazji Dnia Niepodległości. Przygrywały Pieśni Legionów i Mazurek Dąbrowskiego


[ Dodano: 2016-01-01, 00:37 ]
Główny Szlak Sudecki imienia Mieczysława Orłowicza jest drugim szlakiem w Polsce pod względem swojej długości, która wynosi 444 km. Szlak tak jak Beskidzki jest oznaczony na czerwono. Prowadzi od Prudnika przez Góry Opawskie, Masywa Śnieżnika po czym Góry Bystrzyckie, Stołowe, Sowie aż do Karkonoszy i Gór Izerskich i kończy się w Świeradowie-Zdrój.

Po przebyciu GSB zacząłem szukać informacji o dłuższych szlakach turystycznych w Polsce. Nie miałem zamiaru przejść szlaku tego roku, myślałem bardziej o wiośnie. Postanowiłem dopiero w ostatnich dniach października. Nigdy nie byłem w tych miejscach, dlatego poznam kolejne pasma górskie, czym się charakteryzują i otaczają, zobaczę jak wyglądają tamtejsze szlaki, jakich ludzi spotkam i jakie są schroniska, w których będę zamierzał spać. Daję sobie 18 dni na przejście całości, z racji krótkiego dnia. Mimo, że spodziewam się że może spotkać mnie zima pod koniec listopada nie spakowałem nic specjalnego. Wiem, że będzie łatwo, bo po Bieszczadach mam już wyrobioną porządną kondycję.

Obrazek
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Mój nieśmiały plan na wiosne :) Czekam na jakieś informacje.
Awatar użytkownika
Foley
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2013, 11:41
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Foley »

Gratulacje Soohy, przede wszystkim organizacji :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”