plecak za milion !

...i inne wynalazki do przenoszenia sprzętu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Birken1 - teraz na 2 tyg z hakiem łażenia tylko w lesie spakowaliśmy się w plecaki:
- ja 35+5 litrów - 10.3kg
- Agent ~40 litrów - 11.5 kg
Problemem u Agenta T. był nie tyle ciężar, co miejsce. Takowego po prostu zabrakło. Stąd potrzeba zwiększenia litrażu. Nie sądzę, żeby waga noszonych rzeczy przekroczyła 15 kg, bo co to wtedy za zabawa ;)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Apo pisze:przekroczyła 15 kg, bo co to wtedy za zabawa
no ;-)
W takiej wadze to można sobie AC darować. Sam będzie prawie 3 kilo ważył.
Ospreye tez dadzą radę. Ten przedział wagowy to żadne dla plecaków wyzwanie.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

wilow7, serdeczny Ty mój kolego dopisz nazwy plecaków do których odnoszą się linki. Bo za trzy miechy aukcje wygasną i nie będzie wiadomo o czym mowa.

gaśnie

EDYTA BY MOD:
NIE WYGASA, BO ZAUWAŻYŁEM, ŻE NASTĄPIŁO PEWNE ROZPRĘŻENIE w tym temacie.
Przytaczam Punkt 10 Regulaminu (wszyscy wstać, postawa zasadnicza!)

10. Zamieszczanie odsyłaczy do materiałów o charakterze krótkotrwałym, których aktualność po określonym czasie wygasa, takich jak wszelkie linki do aukcji, ofert promocyjnych, wyprzedaży i itp. dozwolone jest wyłącznie przy jednoczesnym umieszczeniu w wiadomości nazwy przedmiotu/produktu do którego odnosi się dany link oraz jego krótkiego opisu. Mile widziane jest dodanie zdjęcia przedmiotu, umieszczonego np. na serwerze www.imageshack.us* a na forum wklejamy jego miniaturkę (thumbinal) z linkiem do dużego obrazka.

Dlatego dla "odświeżenia" pamięci Recconetowców, umówmy się że linki do materiałów "wygasających" będą przez Moderatorów WYCINANE!
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2015, 09:32 przez Kopek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Qazimodo
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Gdańsk
Tytuł użytkownika: Qazimodo
Płeć:

Post autor: Qazimodo »

... No i w końcu kupiłem :)
Trochę to trwało ale prawie 4 mce czekałem aby w WISPORT uszył w pożądanej kolorystyce.
Zdecydowałem się na ZipperFox z w/w firmy.
Co mnie przekonało.
1. Bardzo dobre opinie o ich plecakach
2. Wystarczająco wygodny system nośny
3. Militarne przeznaczenie a więc jest to super mocny produkt
4. System MOLLE a więc mnogość możliwości rozbudowy
5. Możliwość całkowitego rozpięcia (co sprawia że wsadzić tam bez kłopotu można naprawdę wielkogabarytowy przedmiot) np łeb byka :)
6. Kieszenie w środku. Naprawdę wygodna sprawa
7. Wewnętrzna strona szelek oraz plecy pozbawiono siatki. Elementy obszyto jakimś mocnym materiałem. Zapewne będzie miało to wpływ na pocenie się (choć zawsze i tak się w tych miejscach pocę , nawet w siatkowych wersjach ramion) Ale nareszcie koniec z jeban... igliwiem! No i błoto jak w siatkę wejdzie to capi mułem kilka lat :)

Oczywiście na początku jak to często bywa jestem podniecony itd ale wierzę że plecak się sprawdzi.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Dawaj znać, bo sam się czaję na takowy plecak.
ODPOWIEDZ