namiot

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

rufuscik
Posty: 31
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:24
Lokalizacja: Gdynia
Gadu Gadu: 9053292

namiot

Post autor: rufuscik »

mam pytanie jakie macie opinie natemat tego namiotu?? http://rangershop.pl/product-pol-2945-N ... ktarn.html
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Generalnie daje rade, kiedys kupilem podobny(w innym kolorze). Z braku kasiory mial "wytrwac" jeden wyjazd, w efekcie mam go do dzis, dzieciaki go katuja. jest zbyt krotki(albo ja niewymiarowy jestem, ale mam 182cm wzrostu). Jak na moje najwieksza wada jest wykonanie i dosc slaba wentylacja. Jako plus moge wymienic szybkie rozlozenie :)
Bym dozbieral do czegos porzadnego
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 21:24 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.
Brightgrey
Posty: 119
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:51
Lokalizacja: skątowni
Gadu Gadu: 6749056
Tytuł użytkownika: Chce zmienić nick:D
Płeć:

Post autor: Brightgrey »

Nie polecam.Sam używałem jego woodlandowego odpowiednika(z tego samego sklepu) i naprawde nie było zbyt komfortowo poza tym musisz spać po przekątnej.Potem zamieniłem na Primusa oliwkowego(użyłem raz) i jest lepszy.Niemniej chyba warto poodkładać.Sam chce teraz sprzedać primusa i następnym razem poskładam więcej pieniędzy zanim kupie namiot.

Valdi ubiegłeś mnie :-)
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

rufuscik, poszukaj na forum, pisałem o nim. Bez dodatkowego tropiku nadaje się tylko na okres 'suszy'.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Valdi pisze:Jak na moje najwieksza wada jest wykonanie i dosc slaba wentylacja.
No cóz - to nie wina poszczególnych modeli, a całej konstrukcji. Niestety "iglo" pod tym względem jest kiepski. Zwlaszcza gdy ma jedno wejście.
Z 2 wejściami jest juz znacznie lepiej.
ODPOWIEDZ