Kokosanka

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Kokosanka

Post autor: Kopek »

W sumie to ratunek każdego rozbitka. A ja mam wreszcie kubeczek na zloty. Troszkę muszę go jeszcze upgradować. Z dzieciakami oglądałem Bolka i Lolka na TVS :). Do strugania wykorzystałem nożyk, mały, taki do obierania kartofli i łyżeczkę. Z takiego strugania dodatkowy plus: można podjadać wiórki 8-) . Na zdjęciu kubeczek już po kawusi. Po dłuższej chwili nasiąka wodą i delikatnie przecieka. Na potrzeby zlotowe jednak jak znalazł. A więc: NA ZDROWIE !

[center]Obrazek [/center]
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Mazazel
Posty: 84
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:36
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 9008350
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mazazel »

A gdzie przepis na kokosankę ??? :P
To ja się podzielę swoim: kokosa nakroić od serca, wrzucić do butli, pokruszyć cynamonu, zetrzeć trochę gałki, wsypać innych korzennych przypraw wedle woli; i teraz mamy dwie drogi - zalewamy wódką i po paru tygodniach mamy dobrą nalewkę a po paru mcach - zacną. Wersja druga - zalewamy 70 % spirytusem i mamy nalewkę dla kowala :D Wypróbowane!

Na zdrowie!
zlotykon.pl
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1115
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

A może dało by się jakoś zaimpregnować? Może pomoczyć w rozgrzanym oleju lnianym, czy coś. Zostawić na kilka nocy z płynem w środku. Popróbować by trzeba było
Obrazek
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

mam pomysł! wylać do środka cynę... nie wiem czy to pomysł debilny bardzo, czy tylko troszkę, ale jakby tak się udało to wygląd byłby zajefajny :D
ODPOWIEDZ